17 Nisan 2014 Perşembe | 16 Yazar 7 kategori 267 Haber

Cinsel Gücü Arttıran Gıdalar

Mart 27, 2012 | Cinsel Sağlık | aysegul
Haberi Oyla

Cinsel Gücü Arttıran Gıdalar

Özellikle evli çiftlerin sık karşılaşılan sorunlarından biri de cinsel güçsüzlüktür. Kimi zaman erkek kimi zamanda kadın bu evrelere girebilir. Fakat bunun için tıbbi yöntemlere başvurmadan önce bitkisel ve doğal gıdalar ile bir çare bulunabilir.

Fındık ve ceviz afrodizyak etkisi gösterdiği için bu gıdalar tüketildiğinde cinsel istek artar. Muz içerdiği mineraller ve vitaminler sayesinde cinsel gücü arttırıcı özelliğe sahiptir. Cinsel sorun yaşayan kişilerin meyveler arasında özellikle muzu sık tüketmeleri gerekir. Bal da aynı şekilde bu sorunlara karşı tüketilebilecek besinler arasında yer alır. Bal, muz ve ceviz bir arada tüketildiğinde ise cinsel istek daha çok artabilir.

Hindi ve istiridye de cinsel arzuyu arttırıcı afrodizyak olarak bilinmektedir. Protein açısından kuvvetli olan bu gıdalar cinsel isteği arttırır.

Cinsel Gücü Arttıran Gıdalar

Etiketler:bayanlar istegini ne yerse arttirir ,muz bal fındık

Doktora Sor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Cinsel Gücü Arttıran Gıdalar benzer konular